FOTOGRAFIA

To, co początkowo było zwykłym robieniem zdjęć podczas podróży, mającym na celu rejestrowanie odwiedzonych miejsc i spotkanych po drodze ludzi przerodziło się z upływem czasu w jedną z moich największych pasji. Fotografia stała się dla mnie cudowną przygodą z ulotną rzeczywistością, z okruchem czasu, ze światłem i cieniem, z historią zastygłą w fascynującym kadrze. Uznaję ją za artystyczną formę wypowiedzi oraz „medium”, za pomocą którego mogę przekazywać własne odczucia, myśli, emocje. Daje ona równocześnie sposobność na ukazywanie otaczającego nas świata. I chociaż podczas moich wojaży priorytetem nadal jest element poznawczy i przygodowy, to moje bliższe i dalsze wypady naznaczone są coraz częściej pieszymi wędrówkami z aparatem w dłoni, podczas których jedynym celem staje się uchwycenie niepowtarzalnego fragmentu rzeczywistości…

Wyróżnienie (marzec 2018) w comiesięcznym konkursie organizowanym przez portal Szeroki Kadr. Temat: zaskakująca rzecz.


Wyróżnienie w konkursie na fotografię miesiąca czerwca 2017 organizowanym przez Lubelskie Stowarzyszenie Fotograficzne im. Edwarda Hartwiga.


Wyróżnienie w konkursie na fotografię miesiąca stycznia 2017 organizowanym przez Lubelskie Stowarzyszenie Fotograficzne im. Edwarda Hartwiga.


 Wyróżnienie w konkursie na fotografię miesiąca grudnia 2016 organizowanym przez Lubelskie Stowarzyszenie Fotograficzne im. Edwarda Hartwiga.


Wyróżnienie w konkursie na fotografię miesiąca września 2016 organizowanym przez Lubelskie Stowarzyszenie Fotograficzne im. Edwarda Hartwiga.


Wyróżnienie w konkursie na fotografię miesiąca sierpnia 2016 organizowanym przez Lubelskie Stowarzyszenie Fotograficzne im. Edwarda Hartwiga.


  • 1 miejsce w konkursie na fotografię miesiąca lutego 2016 organizowanym przez Lubelskie Stowarzyszenie Fotograficzne im. Edwarda Hartwiga.
  • Publikacja zdjęcia w miesięczniku „Poznaj Świat” w rubryce „FOTOFORUM – Najlepsze zdjęcia naszych Czytelników” (numer 10 / 2016).