WSPÓŁPRACA

 

Jeśli chciałbyś zaprosić mnie na spotkanie podróżnicze, opublikować mój artykuł, stworzyć we współpracy ze mną ciekawy projekt, wesprzeć w realizacji kolejnego podróżniczego przedsięwzięcia lub po prostu o coś zapytać, serdecznie proszę o KONTAKT. Jestem otwarty na różne formy ciekawej i rzeczowej współpracy dotyczącej sfery podróżniczo-fotograficznej.

 

PRELEKCJE

Prowadzone przeze mnie prelekcje podróżnicze odbywają się na tle starannie dobranych materiałów ikonograficznych takich jak zdjęcia i mapy oraz krótkich filmików nakręconych podczas moich peregrynacji.

 

PUBLIKACJE

Piszę artykuły o charakterze podróżniczo-krajoznawczym (opatrzonym materiałem zdjęciowym) prezentujące wizytowane przeze mnie rejony świata i publikowane w prasie tradycyjnej oraz na portalach podróżniczych. Z przykładowymi tekstami możesz się zapoznać TUTAJ.

 

INNE FORMY WSPÓŁPRACY

prezentowanie zdjęć z podróży na różnego rodzaju wystawach fotograficznych;
testowanie produktów lub usług związanych z szeroko rozumianym podróżowaniem, zwłaszcza:

oferty biur podróży,
oferty przewoźników,
sprzętu sportowo-turystycznego,
sprzętu fotograficznego, itp.;

 

 

WSPÓŁPRACA ZREALIZOWANA:

 Dzięki Panu Patrykowi Sobkowiakowi, właścicielowi Wypożyczalni sprzętu turystycznego dla dzieci „Mały Guliwer”, który nieodpłatnie użyczył nam nosidła Deuter Kid Comfort III, nasza trzymiesięczna wyprawa „Piraci na Maskarenach” znacznie zyskała na atrakcyjności. Nosidło ogromnie ułatwiło nam dostęp do wielu miejsc na trasie naszej eskapady; bez niego wiele dróg i szlaków byłoby trudno osiągalnych, wręcz niedostępnych dla nas.